demo

Volba vhodného plotového systému se odvíjí od požadavku na pevnost a bezpečnost, který je kladen zvláště na průmyslové oplocení. V našem bohatém sortimentu máme velké množství průmyslových plotů, které se výborně hodí nejen k oplocení parků a zahrad. Využijete je i pro oplocení velkých výrobních závodů, průmyslových objektů a všude tam, kde je zapotřebí zvýšené ochrany pozemku.

 

K nejčastěji používaným typům průmyslového oplocení patří svařované sítě, svařované plotové panely. Svařované sítě vypadají skvěle a v mnohém zastiňují klasické čtyřhranné plotové pletivo. 

 

Pro nezávaznou kalkulaci nás kontaktujte.

O nás

Hlavní důraz při prodeji, výrobě a realizaci, klademe na vysokou kvalitu, uživatelsky přívětivé poradenství a operativní služby. Umíme Vám Váš plot navrhnout, zdarma spočítat, přivézt až k Vám na pozemek, postavit jej u Vás a samozřejmě zajistit jeho pravidelný servis. Ploty a oplocení realizujeme převážně v regionu Vysočina, resp. ve městech: Jihlava, Pelhřimov, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Třebíč, Hrotovice, Jaroměř nad Rokytnou, Dukovany, Rouchovany, Třešť, Telč, Humpolec, Kamenice nad Lipou, Habry, Golčův Jeníkov, Polná, Přibyslav, Ždírec nad Doubravou, Česká Bělá, Velké Meziříčí, Chotěboř, Nové Město na Moravě, Světlá nad Sázavou, Ledeč nad Sázavou, Pacov, Dačice, Želetava, Velká Bíteš, Náměšť nad Oslavou, Moravské Budějovice.