Centrum vzorových plotů jsme vytvořili pro lepší představu zákazníků, i majitelů nemovitostí pro výběr bezúdržbových plotů. Najdete zde ploty z materiálů jako jsou tahokov, perforovaného plechu, hliníkové ploty, vlastní výroby nebo od našeho dodavatele ROLUX, plastové ploty z PVC firmy RENOL, WPC-PILWOOD, PERWOOD nebo jedinečné moderní provedení plastového plotu DUOFUSE, Gabionové ploty SEGABION, svařované sítě, pletiva, svařovaná pletiva, sportovní oplocení, průmyslové oplocení, tyčkové od firmy WISNIOWSKI, plné a další.

Dále zde najdete největší výběr všech vyráběných, resp. dostupných typů bran a branek na českém trhu, jako například posuvné samonosné brány, pojízdné brány, dvoukřídlé brány, jednokřídlé brány, skládací průmyslová rychloběžná vrata, branky.

Brány nabízíme s ověřenou nejnovější technologií zaručující funkčnost a bezpečí, včetně inteligentních technologií, představující možnost ovládání vrat a dveří s elektrickým zámkem z jakéhokoliv místa na světě přes mobilní aplikace, jako je mobilní telefon, PC, tablet aj.

Přijďte nás navštívit! Velmi rádi Vás přivítáme a společně najdeme co nejlepší řešení vašeho oplocení podle vašich představ.