Nabídka

 

Kvalitní oplocení

Zásadní důraz při montáži a prodeji klademe na vysokou kvalitu dodávaných produktů a služeb.

Umíme Vám Váš plot navrhnout, zdarma spočítat, přivézt až k Vám na pozemek, postavit jej u Vás a samozřejmě zajistit jeho pravidelný servis.

 

Ploty a oplocení nejen pro Vaši zahradu

Šíře našeho sortimentu zahrnuje klasické čtyřhranné pletivo, dekorační pletivo, betonové oplocení, lesnické pletivo, sloupky a další pro široké spektrum možností realizace dle přání našeho zákazníka. Plotové systémy realizované naší společností jsou pro vás ideálním řešením, jak kvalitně a rychle zajistit ohraničení soukromých pozemků, průmyslových ploch, stavenišť a mnohých dalších.

 

Podívejte se více na naši Nabídku produktů.

O nás

Hlavní důraz při prodeji, výrobě a realizaci, klademe na vysokou kvalitu, uživatelsky přívětivé poradenství a operativní služby. Umíme Vám Váš plot navrhnout, zdarma spočítat, přivézt až k Vám na pozemek, postavit jej u Vás a samozřejmě zajistit jeho pravidelný servis. Ploty a oplocení realizujeme převážně v regionu Vysočina, resp. ve městech: Jihlava, Pelhřimov, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Třebíč, Hrotovice, Jaroměř nad Rokytnou, Dukovany, Rouchovany, Třešť, Telč, Humpolec, Kamenice nad Lipou, Habry, Golčův Jeníkov, Polná, Přibyslav, Ždírec nad Doubravou, Česká Bělá, Velké Meziříčí, Chotěboř, Nové Město na Moravě, Světlá nad Sázavou, Ledeč nad Sázavou, Pacov, Dačice, Želetava, Velká Bíteš, Náměšť nad Oslavou, Moravské Budějovice.