Průmyslové posuvné brány

 

POSUVNÉ BRÁNY

Průmyslové posuvné brány WIŚNIOWSKI znamenají záruku bezporuchovévo provozu. Naše firma je jedním z největších výrobců posuvných bran s průjezdem až do 24 m, respektive průjezdem až 48m, tj. dvou samonosnách bran 2 x 24 m proti sobě. Ukázky najdete v sekci INSPIRACE

OVĚŘENÁ TECHNOLOGIE A JEDNODUCHÁ MONTÁŽ

FUNKČNOST A BEZPEČÍ

 

Ostré zakončení v podobě ocelového hřebene může být montované na horní hraně křídla brány.

Nastavovací prvek umožňuje dodatečné nastavení vodorovné polohy křídla s ohledem na podklad během montáže brány a opravení její pozice v průběhu používání.

Zámek k ruční bráně je to pevné a trvalé uzavření brány otevírané ručně, nachází se v hliníkovém krytu.

Fotobuňky jsou montované na sloupcích brány – jestliže se v příjezdové cestě objeví překážka, následuje přerušení infračervených paprsků, díky čemuž se křídlo zastaví a vrátí se zpět.

Bezpečné ovládání brány pomocí spínací skříňky, která je vybavená bezpečnostním vypínačem – otočení klíčku uvádí do pohybu operaci otevírání anebo zavírání brány, stlačení bezpečnostního vypínače způsobuje okamžité zastavení pohybu křídla.

Pohon nacházející se v sloupku je zabezpečený před mechanickým poškozením, negativním vlivem atmosférických podmínek a přístupem neoprávněných osob.

Bezpečnostní lišta slouží k zastavení a vrácení brány zp t. ě V případě kontaktu s překážkou. Je montovaná na čele rámu, na rámu vedení a nebo na konci brány

 

Indukční systém vysílá impuls způsobený tlakem na bezpečnostní lištu z křídla brány do přepínače.

Bezpečnostní lišty a výstražná lampa se nacházejí na sloupku. Bezpečnostní lišty reagují na tlak a lampa informuje o pohybu křídla během každého uvedení brány do pohybu.

POSUVNÁ VRATA PI 200 RUČNÍ A S POHONEM

Samonosná posuvná brána PI 200 je určená k uzavření vjezdů o šířce průjezdu 16 metrů, v případě spojení dvou protilehlých bran (2 x 12 m) průjezdu do 24 metrů.

Charakteristické vlastnosti:

pojezdová kolejnice200 x 155 mm, trojitý vodící rámv ruční bráně, dvojitý dojezdový sloupek vybavený úchytem, zadní podpěra stabilizující křídlo po jeho otevření, brána s pohonem, který se nachází ve sloupku, možnost provedení s vnějším pohonem.

 

POSUVNÁ VRATA PI 130 - ruční, s pohonem, s pohonem v nízké skříni, s pohonem ve vysoké skříni

Samonosná posuvná brána PI 130 je určená k uzavírání vjezdů se šířkou průjezdu do 9 metrů, v případě spojení dvou protilehlých bran (2 x 8 m) průjezdu do 16 metrů.

Charakteristické vlastnosti:

pojezdová kolejnice 130 x 115 mm, dvojitý rám vedení, dvojitý dojezdový sloupek vybavený úchytem, zadní podpěra stabilizující křídlo po jeho otevření (v závislosti od šířky brány), brána s pohonem, který se nachází ve sloupku v podobě krytu, možnost provedení s vnějším pohonem anebo s pohonem v nízkém sloupku.

 

POSUVNÁ VRATA PI 95 RUČNÍ NEBO S POHONEM

Samonosná posuvná brána PI 95 je určená k uzavírání vjezdů se šířkou průjezdu do 7metrů, v případě spojení dvou protilehlých bran (2x6m) průjezdu do 12 metrů.

Charakteristické vlastnosti:

pojezdová kolejnice 95 x 85 mm, dvojitý rámvedení v ruční bráně, jednoduchý dojezdový sloupek vybavený úchytem, zadní podpěra stabilizující křídlo po jeho otevření (v závislosti od šířky brány), brána s pohonem, který se nachází v nosném sloupku v podobě krytu, možnost provedení s vnějším pohonem.

 

VZORY BRÁN

Posuvná brána PI 200 s výplní uzavřeným profilem 25 x 25 mm, přivařenou ke konstrukci – obraz ze strany pozemku

 

Posuvná brána PI 200 s výplní mřížového panelu VEGA B, přišroubovanou ke konstrukci – obraz ze strany pozemku

 

Posuvná brána PI 200 s výplní mřížového panelu VEGA 2D Super, přišroubovanou ke konstrukci – obraz ze strany pozemku

 

Posuvná brána PI 200 s výplní mřížového panelu VEGA 2D Super, přivařený ke konstrukci – obraz ze strany pozemku

 

OCHRANA PROTI KOROZI

DLOUHOLETÁ TRVANLIVOST

Všechny prvky oplocení jsou vyrobeny nejlepším antikorozním procesem, jako jsou zinkování a práškové lakování. Zinkový povlak se získává v procesem ponořování chemicky očištěné konstrukce v tekutém zinku, což chrání prvky oplocení před korozí po celá desetiletí.

EFEKTIVNÍ OCHRANA

Zinkování je nejlepší ekonomicky efektní technikou, nejen v procesu vytváření, ale i používání. Zinkovaná oplocení nepotřebují údržbu svého laku po mnoho let. V průběhu životnosti není zapotřebí se starat o zabezpečení prvků pomocí drahých prostředků, které je třeba používat u tradičních oploceních. Zinkovaná ocel může být recyklována, neznečišťuje a ani nezatěžuje životní prostředí.

SYSTÉM DUPLEX – DVOJITÁ OCHRANA

Spojení pozinkovaného povlaku a práškovým lakováním a systému DUPLEX. Po celou dobu, nezávisle na povětrnostních podmínkách, máme jistotu, že oplocení bude mít estetický vzhled. Používaní barevné palety RAL, umožňuje výběr vhodné polyesterové barvy, resp. ochranného povlaku. DUPLEX nadstandardně prodlužuje životnost oplocení.

OVĚŘENO V KAŽDÉM DRUHU POVĚTRNOSTNÍCH PODMÍNEK

Proces zinkování je v souladu s evropskou normou PN-EN ISO 1461, která zaručuje odpovídající kvalitu zinkovaných výrobků. Zinkovaný povlak je odolný vůči vysokým a nízkým teplotám a UV záření, díky těmto vlastnostem zaručuje optimální antikorozní ochranu ocelových povrchů.

Proces zinkování je v souladu s evropskou normou PN-EN ISO 1461, která zaručuje odpovídající kvalitu zinkovaných výrobků. Zinkovaný povlak je odolný vůči vysokým a nízkým teplotám a UV záření, díky těmto vlastnostem zaručuje optimální antikorozní ochranu ocelových povrchů.

BAREVNÉ PROVEDENÍ

Pro Klienty poptávající vrata a ploty v jiných, než standardních barevných odstínech můžeme nabídnout možnost práškového lakování z více než 200 barev z RAL palety.