Průmyslové křídlové brány

 

KŘÍDLOVÉ BRÁNY A BRANKY BASTION

Křídlové brány a branky WIŚNIOWSKI- nový pohled na tradiční řešení

FUNKČNOST A BEZPEČÍ

Bezpečnostní úchyt je montovaný za bránu. Přidržuje křídlo v otevřené pozici před případným samostatným uzavřením křídla př. jako následek silného větrui. Závora v ruční bráně stanoví jistou blokádu křídla připevněnim k základu.

Elektrická závora je to zabezpečení pohonu bran s křídlem větším než 3 metru.

Fotobuňky jsou montované na sloupcích brány – jestliže se v příjezdové cestě objeví překážka, následuje přerušení infračervených paprsků, díky čemuž se křídlo zastaví a vrátí se zpět.

Ostré zakončení v podobě ocelového hřebenu může být montované na horní hranu křídla brány.

Zámek k ruční bráně je pevné a trvalé uzav ení brány, otevírané ru nčně je umístěný v hliníkovém krytu.

Zámek vpuštěný povrchově – tradiční způsob zavírání branky, montovaný v rámu křídla.

Povrchový Zámek – mechanismus uzavřený v hliníkovém krytu s patentovou vložkou, rovněž ve verzi s elektromagnetickým otevíráním.

Elektromagnetický zámek – prvek systému kontroly přístupu – slouží k dálkovému odblokování zavřené branky.

Nastavovací závěs je montovaný bezprostředně v sloupku brány – zaručuje přesné nastavení s ohledem na sloupek.

Závěs na montážní desce umožňuje instalaci branky k existujícím ocelovým nebo betonovým sloupkům.

Závěs v U profilu - připevněný k sloupku připevněný k sloupku – umožňuje instalaci branky k ocelovému a nebo betonovému sloupku.

Závora v ruční bráně stanoví jistou blokádu křídla připevněnim k základu.

 

VZORY BRAN

Dvoukřídlá brána s výplní uzavřeným profilem 25 x 25 mm, přivařenou ke konstrukci. Branka s výplní uzavřeným profilem 25 x 25 mm, přivařenou ke konstrukci.

Dvoukřídlá brána s výplní mřížovaného panelu VEGA B, přišroubovanou ke konstrukci. Branka s výplní mřížovaného panelu VEGA B, přišroubovanou ke konstrukci.

Dvoukřídlá brána s výplní mřížovaného panelu VEGA 2D Super, přišroubovanou ke konstrukci. Branka s výplní mřížovaného panelu VEGA 2D Super, přišroubovanou ke konstrukci.

 

 

DLOUHOLETÁ TRVANLIVOST

Všechny prvky oplocení jsou vyrobeny nejlepším antikorozním procesem, jako jsou zinkování a práškové lakování. Zinkový povlak se získává v procesem ponořování chemicky očištěné konstrukce v tekutém zinku, což chrání prvky oplocení před korozí po celá desetiletí.

EFEKTIVNÍ OCHRANA

Zinkování je nejlepší ekonomicky efektní technikou, nejen v procesu vytváření, ale i používání. Zinkovaná oplocení nepotřebují údržbu svého laku po mnoho let. V průběhu životnosti není zapotřebí se starat o zabezpečení prvků pomocí drahých prostředků, které je třeba používat u tradičních oploceních. Zinkovaná ocel může být recyklována, neznečišťuje a ani nezatěžuje životní prostředí.

SYSTÉM DUPLEX – DVOJITÁ OCHRANA

Spojení pozinkovaného povlaku a práškovým lakováním a systému DUPLEX. Po celou dobu, nezávisle na povětrnostních podmínkách, máme jistotu, že oplocení bude mít estetický vzhled. Používaní barevné palety RAL, umožňuje výběr vhodné polyesterové barvy, resp. ochranného povlaku. DUPLEX nadstandardně prodlužuje životnost oplocení.

OVĚŘENO V KAŽDÉM DRUHU POVĚTRNOSTNÍCH PODMÍNEK

Proces zinkování je v souladu s evropskou normou PN-EN ISO 1461, která zaručuje odpovídající kvalitu zinkovaných výrobků. Zinkovaný povlak je odolný vůči vysokým a nízkým teplotám a UV záření, díky těmto vlastnostem zaručuje optimální antikorozní ochranu ocelových povrchů.

Proces zinkování je v souladu s evropskou normou PN-EN ISO 1461, která zaručuje odpovídající kvalitu zinkovaných výrobků. Zinkovaný povlak je odolný vůči vysokým a nízkým teplotám a UV záření, díky těmto vlastnostem zaručuje optimální antikorozní ochranu ocelových povrchů.

BAREVNÉ PROVEDENÍ

Pro Klienty poptávající vrata a ploty v jiných, než standardních barevných odstínech můžeme nabídnout možnost práškového lakování z více než 200 barev z RAL palety. 

 

 

BRÁNY A BRANKY GARDIA

Brány a branky GARDIA je systémové řešení určené pro domácnost i průmysl. Součástí s branou nebo brankou jsou sloupky i komplet závěsů a zámku LOCINOX. Antikorozní ochrana žárovým pozinkováním se systémem Duplex: žárové pozinkování + polyesterový povlak.

Brány a branky GARDIA jsou oblíbené ve všech druzích soukromé, veřejné nebo průmyslové činnosti. Brány jsou montována okolo pozemků, v zahradách, parcích, školách, školkách, na tržnicích atd.

VÝPLŇ BRÁNY NEBO BRANKY

Křídlo brány nebo branky je vyplněné svařovaný panelem 2D Vega s průměrem drátu 6/5/6 nebo svařovaným panelem 2D Vega Super 8/6/8.Svařovaný panel přivařený ke konstrukci.

Dvoukřídlá brána GARDIA s výplní křídel svařovaným panelem Vega 2D

Branka Gardia s výplní branky mřížovým panelem Vega 2D

Systémové oplocení GARDIA s dvou křídlovou branou a brankou s panelovou výplní Vega 2D

 VLASTNOSTI

PEVNÁ KONSTRUKCE

Brány a branky společně s nosnými sloupky jsou vyráběné ve velice pevné konstrukci s výplní odolným mřížovým panelem typu Vega 2D nebo Vega 2D Super přivařovaným ke konstrukci.

ZÁVĚSY LOCINOX 180°

Používáme velmi spolehlivé závěsy LOCINOX, které umožňují získat otvírací úhel 180°. Závěsy mají velký rozsah nastavení.

UNIVERZÁLNÍ

Brány a branky umožňující vzhledem na jejich konstrukci otvírání do všech možných směrů. Stačí jen odpovídajícím způsobem zabetonovat sloupky a v případě potřeby, obrátit symetrický zachytávač a upravit dle potřeby západku zámku.

ODOLNÉ VŮČI KOROZI

Brány a branky mají antikorozní ochranu, žárovým pozinkováním nebo žárovým pozinkováním a natřením polyesterovou barvou.

VYTVOŘTE KOMPLEXNÍ SYSTÉM PRŮMYSLOVÝCH OPLOCENÍ

Oplocení WIŚNIOWSKI je systémové. V nabídce pro dům a průmysl se nacházejí moderní ocelové oplocení, profilové a panelové. Naše oplocení to spolehlivost, kvalita a trvanlivost, které nechybí elegance a styl. Komplexní nabídka WIŚNIOWSKI velké pohodlí při uzavření každého objektu a odpověď na obavy o bezpečnost a vzhled. Ploty WIŚNIOWSKI ideální řešení nejen pro soukromé pozemky, ale i průmyslové areály. Využijte je v plném rozsahu a vytvořte si svůj vlastní plot dle požadavku.

 

TECHNICKÉ ÚDAJE

Křídlo brány nebo branky

Konstrukce brány nebo branky je navrhnuta a upravena podle rozměrů. Použity jsou profily o průřezu 60x40 nebo 80x40 mm. V křídle je univerzální zámek s oboustranným zamykání a v případě vrat zástč zapouštěná do země od firmy LOCINOX. Na stranách křídel jsou přivařeny úchyty závěsů LOCINOX.

Sloupky brány a branky

Sloupky pro brány a branky tvoří část výrobku. Sloupky jsou upraveny pro zátěžové požadavky dané konstrukce. Sloupky mají ocelové stříšky typu pyramida. Ke každé bráně a brance je možné vybrat potřebné profily o průřezech: 80x80, 100x100, 120x120 a 160x160 mm. 

ROZMĚRY SLOUPKU BRÁNY A BRANKY

 A

Šířka brány So [mm]

Šířka branky So [mm]

Sloupek z profilu 80x80 mm

 2000 - 2500

 1000 - 1250

Sloupek z profilu 100x100 mm

 3000 - 4000

 1500 - 2000

Sloupek z profilu 120x120 mm

 4500 - 5500

 -

Sloupek z profilu 160x160 mm

 6000 - 8000

 -

BAREVNÉ PROVEDENÍ

Pro Klienty poptávající vrata a ploty v jiných, než standardních barevných odstínech můžeme nabídnout možnost práškového lakování z více než 200 barev z RAL palety. 

 

VRATA A BRANKA MODEST

Vrata a branka Modest je systémové řešení pro domácnost a průmysl. V sestavě s vraty nebo brankou jsou i sloupky a komplet závěsů a zámku. Systém MODEST má momentálně nejkvalitnější ochranu proti korozi žárovým pozinkováním v kombinaci se systémem Duplex: žárové pozinkování + polyesterový povlak.

Vrata a branky Modest se osvědčují všude v soukromé, veřejné nebo průmyslové činnosti. Vrata jsou montována kolem pozemků, v zahradách, parcích, školách, školkách, na tržnicích a dalších.

 

KŘÍDLO VRAT A BRANKY

Konstrukce vrat a branky jsou navržena z profilů o průřezu 40x40 mm. Na křídle je použita souprava závěsů a zámku. U dvoukřídlých vrat je dodávána navíc západka s dorazem. Křídlo vrat a branek je vyplněno panelem oplocení Vega B. Panely jsou svařeny z drátu o průměru 5 mm. Panel je přivařen ke konstrukci z venkovní strany. Sloupky vrat a branek tvoří součást výrobku. Sloupky jsou upraveny pro zátěžové požadavky celé konstrukce. Součásti sloupůy jsou plastové stříšky. Pro výrobu sloupků byly použity profily o průřezech: 80x80 mm.  

Dvoukřídlá vrata Modest výplň mřížový panel Vega B

Branka Modest výplň mřížový panel Vega B

VLASTNOSTI 

SYSTÉMOVÉ ŘEŠENÍ

Vrata a branky Modest je možné použít spolecne s mrížovým panelem Vega B a sloupky. Reliér výplne vrat a branky a panelu v ohrazení je ve stejné výšce a vytvárí tak harmonickou linii celého ohrazení.

OPTIMÁLNÍ KONSTRUKCE

Konstrukce vrat a branky je prizpusobena k výplni mrížových panelu Vega B. Panel je privaren ke konstrukci. K dispozici se dvema smery otvírání: pravém dovnitr (PD) nebo levém dovnitr (LD).

ODOLNÉ VŮČI KOROZI

Vrata a branky mají antikorozní ochranu žárovým pozinkováním nebo žárovým pozinkováním a natrením polyesterovou barvou.

UNIVERZÁLNÍ MONTÁŽ

Charakteristickou vlastností je jednoduchá konstrukce výrobku, zarucuje rychlou a snadnou montáž.

 

VYTVOŘTE SI KOMPLEXNÍ SYSTÉM PRŮMYSLOVÝCH OPLOCENÍ

Oplocení WIŚNIOWSKI představující systémové řešení, zaručující komplexní zabezpečení pozemku. V nabídce najdete řešení pro individuální stavebnictví a pro průmysl jsou jak moderní ocelová, profilová oplocení, tak i panelová ploty. Charakterizující je pevnost, kvalita a odolnost s elegancí a stylem. Komplexní nabídka WIŚNIOWSKI je velké usnadnění při uzavření daného objektu s výrazem péče na jeho bezpečnost a vzhled. Využijte ucelenou nabídku a vytvořte si vlastní oplocení.

Systémové ohrazení s dvoukřídlými vraty a brankou MODEST - výplň mřížovým panelem Vega B

Systémové ohrazení s dvoukřídlými vraty a brankou MODEST - výplň mřížovým panelem Vega B. Pro vrata a branku MODEST je možné také použít mřížový panel Vega B Light 

 

STANDARDNÍ BARVY

Systém DUPLEX Spojení vlastností zinkového a lakovaného povlaku v systému DUPLEX umožňuje prodloužit dobu užívání. Po celou dobu bez ohledu na počasí máte jistotu, že oplocení vaší nemovitosti bude vypadat po celou dobu užívání esteticky.

Vrata a branky jsou k dispozici ve verzi se žárovým pozinkem nebo pozinkované, potažené polyesterovou barvou. Standardně jsou k dispozici v barvách: RAL 6005 MAT, RAL 7016 MAT.