Skládací průmyslová vrata

 

SKLÁDACÍ RYCHLOBĚŽNÁ PRŮMYSLOVÁ VRATA V-KING

Vrata V-KING se osvědčují v logistických centrech, na letištích, v přístavech I v jiných průmyslových oblastech. Vrata V-KING spojující výhody dvoukřídlých vrat a závor, umožňují tak průběžnou kontrolu přístupu nebo řízení provozu.

ULTRA RYCHLÁ A ODOLNÁ VRATA V-KING

Rychlost otvírání a zavírání až 1 m/s. Vrata určená pro nepřetržitý provoz. Vybavena spolehlivou automatikou DAAB a pokročilým ovládáním EP 104. Vrata zaručující bezpečnost nemovitosti a jeho provozu. K dispozici jsou v jednokřídlé nebo dvoukřídlé verzi. Materiál vrat je chráněn proti korozi žárovým pozinkováním a systémem Duplex: žárové pozinkování + polyesterový povlak.

BEZPEČNÁ

Vrata jsou běžně standardně vybavena 10 ochrannými hranovými lištami, dvěma komplety fotobuněk a dvěma kusy vypínačů pro nouzové zastavení. Shoda výrobku s předpisy Evropské unie. Norma PN EN 13241-1 + A1:2012.

SAMONOSNÁ

Vrata jsou zavěšená na sloupcích speciálními závěsy a soustavou táhel. Vrata nevyžadují dodatečné montáž kolejničky na podlaze ani v překladu.

SUPER RYCHLÁ A SPOLEHLIVÁ

Vrata jsou vybavena nejrychlejší automatikou na trhu od firmy DAAB umožňující činnost až 1 m/s.

ULTRA PEVNÁ KONSTRUKCE

Použité materiály a řešení umožňují činnost vrat v nepřetržitém provozu. Pohon pro intenzivní/permanentní provoz.

 

VZORY

Dvoukřídlá vrata V-KING s palisádovou výplní 25x25 mm

Jednokřídlá vrata pravá V-KING s palisádovou výplní 25x25 mm

Dvoukřídlá vrata V-KING s výplní mřížovým panelem Vega 2D Super

Jednokřídlá vrata pravá V-KING s výplní mřížovým panelem Vega 2D Super

 

Vytvořte komplexní systém průmyslových oplocení

Oplocení WIŚNIOWSKI je oplocením systémovým. V naší nabídce pro dům a průmysl se nacházejí moderní ocelové oplocení, profilové a panelové. Naše oplocení to spolehlivost, kvalita a trvanlivost, které nechybí elegance a styl. Komplexní nabídka WIŚNIOWSKI velké pohodlí při uzavření každého objektu a odpověď na obavy o bezpečnost a vzhled. Ploty WIŚNIOWSKI ideální řešení nejen pro soukromé pozemky, ale i průmyslové areály. Využijte plném rozsahu a vytvoř svůj vlastní plot.  

Systémové oplocení s dvou křídlovou branou V-KING s výplní palisádovou 25x25 mm

Systémové oplocení s dvou křídlovou branou V-KING s panelovou výplňou Vega 2D Super

 

BARVY - Systém DUPLEX

Spojení vlastností zinkového povlaku a lakovaného povlaku v systému DUPLEX® do značné míry umožňuje prodloužit dobu užívání oplocení WIŚNIOWSKI. Po celou dobu bez ohledu na počasí máme jistotu, že oplocení WIŚNIOWSKI bude vypadat esteticky. Vrata jsou k dispozici ve verzi se žárovým pozinkem nebo pozinkované a potažené polyesterovou barvou. Standardně jsou vrata dostupná v barvách: RAL 5010, RAL 6005, RAL 7016, RAL 7030, RAL 9016, RAL 9005/MAT.

 

TECHNICKÉ ÚDAJE

Křídlo vrat

Konstrukce svařovaná z profilů 60x60 mm v případě jednokřídlých vrat o šířce do 2950 mm a dvoukřídlých o šířce do 5950 mm nebo profilů 80x80 mm v případě jednokřídlých vrat o šířce od 3000 mm a dvoukřídlých o šířce od 6000 mm. Křídla tvoří lomený systém, jsou spojena uzly osazenými na otočných ložiscích. Spojovací prvky a klouby táhel jsou vyrobeny z nerezové oceli. Na křídlech jsou použity nerezové kabelové průchodky Locinox. Uprostřed vrat je zachytávač s válečkem. Vrata jsou k dispozici v dvoukřídlé nebo jednokřídlé verzi (levé nebo pravé).

Sloupek vrat

Pro jednokřídlá vrata o šířce do 2950 mm a dvoukřídlá o šířce do 5950 mm z profilu 160x160 mm a pro jednokřídlá vrata o šířce od 3000 mm a dvoukřídlá od 6000 mm z profilu 200x200 mm.

 

AUTOMATIKA - Pohon DAAB

Ve vratech V-KING je použita speciální automatika firmy DAAB. Rychlost činnosti až 1m/s. Určení – intenzivní provoz. Pro jednokřídlá vrata o šířce (Sj) do 3500 mm a dvoukřídlá o šířce (Sj) do 7000 mm je používán pohon typu MT. V jednokřídlých vratech o šířce nad 3500 mm a dvoukřídlých o šířce (Sj) převyšující 7000 mm je používán pohon typu MK. Automaty se montují do horní části nosných sloupků. Točivý moment se přenáší na křídla systémem táhel. Ovládání řídící pohony je DAAB EP 104-1 nebo EP 104-2 uzavřené ve skříni odolné vůči externím vlivům ve třídě IP 65. Ovládání rozšířené o moduly poskytuje velice široké možnosti ohledně aktivní a pasivní bezpečnosti uživatelů. Jako volitelné je možné zvolit pohony v nerezovém krytu - typ MT1H nebo MK1H.  

Pohon DAAB - typ MT

Pohon DAAB - typ MK