Hliníkové tyčkové výplně

 

Trend MODERNÍHO BYDLENÍ

Bezúdržbový hliníkový plot - pro běžnou údržbu stačí jen obyčejný ruční proud vody! Hliníkové oplocení je adaptabilní pro všechny typy terénu, úhlů, svahů, sklonů i zalomení... Módní design a moderní, ideální pro vylepšení i zhodnocení vaší zahrady. Jednoduchá montáž.

Proč VYBRAT hliníkové OPLOCENÍ?

Vlastnost materiálu, jako je váha spojená s vysokou pevností a odolností proti korozi, přispívají k nízké zátěži životního prostředí. Hliník je dnes po železe, nejrozšířenější kov na světě. Důvod je jednoduchý, tento kov je jedinečnou kombinací atraktivní vlastností:

  • Váhy
  • Vysoké odolnosti
  • Snadného obrábění
  • Vysoká odolnost vůči korozi

Hliník je možný znovu použít pro stejnou výrobu téměř neomezeně. Na rozdíl od mnoha jiných materiálů, hliník nic neztratí ze svých jedinečných vlastností. Říká se, že „Hliník je zelené železo!“

BRÁNY, BRANKY A PLOTOVÁ POLE vyrábíme ve stejném provedení  

TYČKOVÝ PLOT

KLASICKÝ TYP hliníkového tyčkového plotu, S nadčasovým designem. Zakončení tyček nabízíme se čtyřmi typy koncovek, popřípadě v kombinacích. Spoje jsou vyřešeny pomocí hliníkového nebo pozinkovaného spojovacího materiálu.

PLOT JE PLNĚ BEZÚDRŽBOVÝ.

Tyčkové ploty se dodávají v mnoha typech provedení, které je možné vidět níže. Ploty je možné montovat mezi zděné sloupy, mezi hliníkové sloupky Rolux popřípadě mezi kovové sloupky. Barevné provedení tyčkového plotu běžně nabízen v černé, šedé a bílé barvě s krupičkovou strukturou. V případě zájmu je též možný nástřik dle vzorníku RAL.