Kovové výplně plné

 

ZAHRADNÍ BRÁNY A OPLOCENÍ VZORY

 

      

Oplocení WISNIOWSKI kompletně zajistí vaši bezpečnost a stane se kvalitním detailem vaší nemovitosti. V nabídce nabízíme desítky vzorů, které se snadno přizpůsobí tradiční i moderní zástavbě, splňující prestižní, funkční a trvanlivé systémy. V sortimentu značky WISNIOWSKI si zákazník najde různé možnosti dostupných vzorů, technických provedení barev a prvků, které dodávají výjimečný charakter.

 

BRÁNY, BRANKY A PLOTOVÁ POLE vyrábíme ve stejném provedení.

 

ŽIVOTNOST A TECHNOLOGIE

Jen dobře odolné oploceni s vysokou ochranou poskytne dlouholety klid. Je to rozumna volba bez nutnosti pravidelné obnovy nátěru nebo lakování. Oploceni WISNIOWSKI se vyrábí z nejtrvanlivějšího materiálu – oceli a je ochráněn proti korozi nejlepší metodou na trhu, metodou žárového pozinkování, která je ještě posílena lakovaným povlakem práškovou barvou. Zinkování a lakování systémem DUPLEX probíhá na výrobní lince, která byla vytvořena specialně pro potřeby oploceni WISNIOWSKI, je pod kontrolním procesem při každém kroku a zajišťující nejvyšší dosažitelnou kvalitu. Uvedenou skutečnost dokládáme desetiletou zárukou proti korozi ocelových prvků oploceni.

 
i


BARVY A STRUKTURY

STANDARTNÍ BARVY – MATNÉ

Modrá RAL 5010/MAT Zelená RAL 6005/MAT Grafitová RAL 7016/MAT
Šedá RAL 7030 MAT Hnědá RAL 8014 MAT Tmavě hnědá RAL 8019 MAT
  Černa, RAL 9005 MAT a matná struktura  

NESTANDARTNÍ BARVY – MATNÉ

Červená RAL 3005 MAT Šedá RAL 7040 MAT Modern Graphite matná struktura
Bílá RAL 9016 MAT Hnědá RAL 8017 MAT  
 

      

 

Ostatní barvy ze vzorníku RAL

  

STRUKTURA ANTRACIT

STRUKTURA LITINA

STRUKTURA KŘEMEN

Široka škála barev a vzorů umožňuje přizpůsobit výběr oploceni fasádě, designových prvků, barev oken, dveří či konečných úprav objektu. Práškové lakování navíc zaručuje dosaženi vysoké estetické hodnoty: na povrchu se netvoři skvrny, lze dosáhnout různých dekorativních efektů a různých stupňů lesku.

    POZNÁMKA: Barvy a úrovně lesku jsou v tomto materiálu představeny výhradně pro názornost.