Hliníkové ploty

 
OKENICOVÉ PLOTY - ROLUX

PLAŇKOVÉ PLOTY - ROLUX

TYČKOVÉ PLOTY - ROLUX

KOMBINOVANÉ PLOTY - ROLUX

 

Hliníkové ploty z kvalitních hliníkových materiálů a ploty ROLUX nerezaví!!! HLINÍKOVÉ BEZÚDRŽBOVÉ PLOTY.

Z nabídky firmy Rolux - hliníkových plotů, Vám nabízíme celkem 24 základních motivů. Ploty se tak dělí do čtyř řad: plaňkové ploty, rtyčkové ploty, kombinované ploty a okenicové ploty. U všech těchto typů plotů si ale můžete navrhnout vlastní řešení. Naše ploty jsou tím pravým pro oplocení vašeho domu, chaty či zahrady. Každý si tedy jistě vybere plot dle svých představ. Ve všech typech plotových polí Vám samozřejmě dokážeme vyrobit i brány a branky pro kompletní oplocení Vašeho domu. Skvělé oplocení vašeho domu, chaty či zahrady...

 

OKENICOVÉ PLOTY - ROLUX

Design okenicových plotů dodává vlastníkům nemovitostí velkou dávku originality, moderního vzhledu a splňuje veškeré nároky na oddělené soukromí od sousedních pozemků a v neposlední řadě bezpečnost. Můžete si vybrat v základu z šesti barev RAL a tří dřevodekorů. Součástí oplocení je výroba branky a brány dle přání zákazníka ve stejném designu.

Provedení okenicových plotů:

 

Barevné provedení:

 

Ukázky realizací okenicových plotů:

 

 

PLAŇKOVÉ PLOTY - ROLUX

Hliníkové plaňkové ploty je standartně dodávány v šesti RAL barvách a třech dřevodekorech. Možnost práškového nalakování v jakékoli standardní bavě nebo potáhnoutí exterierovou folií v široké škále dřevodekorů. Plotovky je možné zakočit rovně, případně obloukem.

Provedení plaňkových plotů:

 

 

Barevné provedení:

 

 

Zakončení plotovek:

 

 

Ukázky realizací plaňkových plotů:

 

 

PLAŇKOVÉ PLOTY - tvarované - ROLUX

Verze plaňkového typu plotu s tvarovaným profilem, nahrazující klasické dřevěné plotovky, je velmi oblíbená varianta pro svůj prvotřídní design. Hliníkové plaňkové ploty jsou standartně dodávány v šesti RAL barvách a třech dřevodekorech. Možnost práškového nalakování v jakékoli standardní bavě. Plaňky je možné zakončit pouze do oblouku.

Provedení plaňkových plotů - s tvarovaným profilem:

 

Barevné provedení:

 

Zakončení plotovek:

 

Ukázky realizací plaňkových plotů

 

 

TYČKOVÉ PLOTY - ROLUX

Tento typ je oblíbený pro svůj design, podobný kovaným plotům. Zakončení tyček je možno provést různými typy koncovek, případně jejich kombinacemi. Spoje jsou řešeny v hliníkovém nebo nerezovém materiálu, včetně spojovacího materiálu. Ploty jsou bezúdržbové. Plotovky je možné použít na bránu, branku a plot. Tyčkové ploty je možné instalovat mezi zděné sloupy nebo mezi hliníkové, určené k zabetonování nebo přišroubování k základu chemickou kotvou. Tyčkový plot dodáváme v černé a tmavě stříbrné barvě s krupičkovou strukturou. Na požádání je možno provést nástřik dle vzorkovníku RAL.

Provedení tyčkových plotů:

 

Barevné provedení:

Zakončení tyček:

Ukázky realizací tyčkových plotů:

 

KOMBINOVANÉ PLOTY - ROLUX

Provedení kombinovaných tyčkových plotů:

Barevné provedení planěk:

 

Barevné provedení tyček:

Zakončení tyček a planěk:

Ukázky realizací kombinovaných plotů:

 

Vizualizace provedení plotů ROLUX

 

 

 

 

 

O nás

Hlavní důraz při prodeji, výrobě a realizaci, klademe na vysokou kvalitu, uživatelsky přívětivé poradenství a operativní služby. Umíme Vám Váš plot navrhnout, zdarma spočítat, přivézt až k Vám na pozemek, postavit jej u Vás a samozřejmě zajistit jeho pravidelný servis. Ploty a oplocení realizujeme převážně v regionu Vysočina, resp. ve městech: Jihlava, Pelhřimov, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Třebíč, Hrotovice, Jaroměř nad Rokytnou, Dukovany, Rouchovany, Třešť, Telč, Humpolec, Kamenice nad Lipou, Habry, Golčův Jeníkov, Polná, Přibyslav, Ždírec nad Doubravou, Česká Bělá, Velké Meziříčí, Chotěboř, Nové Město na Moravě, Světlá nad Sázavou, Ledeč nad Sázavou, Pacov, Dačice, Želetava, Velká Bíteš, Náměšť nad Oslavou, Moravské Budějovice.