O nás

 

Společnosti SEGA Stavební s.r.o., je dceřiná společnost Sega Jihlava s.r.o., která se prioritně zabývá dodávkami garážových vrat, sekčních vrat firmy, průmyslová, výklopná vrata společností TRIDO a HÖRMANN, rolovací vrata z německých profilů ALUPROF, Markýz CLIMAX, předokenních rolet, venkovních žaluzií a zámečnických produktů pro dům a byt na klíč.

Na základě velké poptávky realizace a prodeje plotů a oplocení v regionu Vysočiny, jsme založili společnost Sega Stavební s.r.o., která specializuje na uvedený sortiment a malé stavební úpravy, spojené s nabízeným sortimentem.

Hlavní důraz při prodeji, výrobě a realizaci, klademe na vysokou kvalitu, uživatelsky přívětivé poradenství a operativní služby. Umíme Vám Váš plot navrhnout, zdarma spočítat, přivézt až k Vám na pozemek, postavit jej u Vás a samozřejmě zajistit jeho pravidelný servis.

Díky profesionálnímu přístupu a vysokému nasazení jsme schopni Vám tato slova dokázat činy. Šíře našeho sortimentu zahrnuje klasické čtyřhranné pletivo, dekorační pletivo, lesnické pletivo, sloupky, brány a branky, betonové oplocení gabionové ploty.

Jsme dodavatel průmyslových plotů, chovatelských pletiv, kovaných plotů, bran a branek všech typů.

Nabízíme produkty společností PILECKÝ, RETIC, BETAFENCE, RENOL, BETONOVÉ PLOTY HARAŠTA, BEVES, ULYXES, DITON, BROŽ a dalších.

Plotové systémy dodávané naší společností, podložené naším poradenstvím a zkušenostmi, jsou pro Vás ideálním řešením, jak kvalitně a rychle zajistit ohraničení soukromých pozemků, provozoven, hal, různých průmyslových ploch, zahrad, sadů, pastvin, stavenišť a mnohých dalších objektů.

 

 

 Stavba plotu, realizace na klíč. Sega ploty Jihlava.  

O nás

Hlavní důraz při prodeji, výrobě a realizaci, klademe na vysokou kvalitu, uživatelsky přívětivé poradenství a operativní služby. Umíme Vám Váš plot navrhnout, zdarma spočítat, přivézt až k Vám na pozemek, postavit jej u Vás a samozřejmě zajistit jeho pravidelný servis. Ploty a oplocení realizujeme převážně v regionu Vysočina, resp. ve městech: Jihlava, Pelhřimov, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Třebíč, Hrotovice, Jaroměř nad Rokytnou, Dukovany, Rouchovany, Třešť, Telč, Humpolec, Kamenice nad Lipou, Habry, Golčův Jeníkov, Polná, Přibyslav, Ždírec nad Doubravou, Česká Bělá, Velké Meziříčí, Chotěboř, Nové Město na Moravě, Světlá nad Sázavou, Ledeč nad Sázavou, Pacov, Dačice, Želetava, Velká Bíteš, Náměšť nad Oslavou, Moravské Budějovice.